מלגזות מניטו

מלגזות מניטו כוללות מבחר מעמיסים המיועדים לעומס מרבי של 5,000 ק"ג. מעמיסי המשטחים של מניטו מעוצבים לעומסי עבודה גבוהים, כגון פריקה והעמסה ממשאיות - משימות הדורשות בטיחות ויציבות. החברה מייצרת מעמיסי משטחים ידניים וחשמליים לצורך ביצועים שונים - ממעמיסים בעלי שיני מלגזה כפולים להעמסת 2 משטחים בו-זמנית, המשך במעמיסים בעלי משקל-נגד - המיועדים להעמסת טווח רחב של משקלים - וכלה במעמיסים בעלי שלושה תרנים להרמה עד לגובה של 9 מטר.
לקריאה נוספת אודות חזני יוסף לחצו כאן.

המגוון הרחב של מלגזות מניטו נחלק לשלושה סוגים, בהתאם לשלושת השימושים העיקריים בהן: בענף הבנייה, בתעשייה וכן בחקלאות. נכון לשנת 2005, 51% ממחזור ההכנסות של החברה הגיע ממלגזות לענף הבנייה, 25% ממלגזות בתחומי תעשייה שונים ו-24% ממלגזות לשימושים חקלאיים.

מעוניינים במלגזה? צרו עמנו קשר בטלפון 03-9224171
ניתן לחלק את סוגי המלגזות של מניטו לפי צורה וביצועים:

מלגזת מניטו בעלת תורן הרמה אנכי

מלגזות מסוג זה מגיעות בארבע סדרות-ייצור:

  • סדרת MSI - מלגזות מניטו חצי-תעשייתיות לעבודה פנימית או חיצונית, גם בתנאי שטח חצי-קשים. כמו כן, הדגם בעל ההנעה הכפולה מגיע עם יכולת העמסה של 2,700 ו-4,500 ק"ג.
  • סדרת MH - מלגזה-משאית בעלת הנעה 4 על 4, בעלת מנוע טורבו דיזל והילוכים הידרוסטטיים בכל ארבע הגלגלים, להפקת כוח גרירה מעולה. מלגזה מסדרה זו דורשת תחזוקה מינימלית.
  • סדרת M - מלגזת מניטו בעלת מסגרת קבועה המצטיינת במיוחד בביצוע עבודות בתחומי הבנייה, ההשכרה, התעשייה והחקלאות. הדגמים מגיעים עם יכולת העמסה של עד 4,500 ק"ג, טווח הרמה של עד 6.6 מטר והנעה כפולה או 4 על 4.
  • סדרת KD Hawk - מלגזות מניטו המתוכננות במיוחד לענפי הלולים והבשר.
מלגזות מניטו
מעמיס טלסקופי מניטו
מגוון רחב של מעמיסים טלסקופיים מכל הסוגים - מדגמים קטנים וקומפקטיים ועד דגמים מסתובבים, המיועדים למגוון רחב של משימות הרמה והנפה. בקבוצת מוצרים זו ישנן שבע סדרות-ייצור, עם יכולות העמסה של קילוגרמים בודדים ועד 20,000 ק"ג, וכן טווח הרמה של יותר מ-20 מטר.
מעמיס מניטו הניתן לחיבור למשאית
בקבוצת מוצרים זו כלולות מלגזות מניטו מסדרת TMT, הכוללת שלושה דגמים בעלי מבחר אפשרויות:
  • כושר העמסה: 2,000 עד 2,500 ק"ג
  • גובה הרמה מרבי: 3.2 עד 3.4 מטר
  • מרחק חזיתי באמצעות הזרוע: 1.3 עד 1.47 מטר
  • תיבת הילוכים הידרוסטטית
  • הנעת שלושה גלגלים
  • מייצבים
קצת רקע על מלגזות המניטו
מלגזות מניטו הומצאו בשנת 1957 על ידי מרסל ברוד - מייסד חברת מניטו (Manitou). מטרתו הייתה להמציא את המלגזה הראשונה בעולם המיועדת לתנאי שטח קשים, והוא עשה זאת על ידי הוספת תורן הרמה והיגוי הידראולי לטרקטור חקלאי קיים. היום החברה מציעה מגוון רחב של מלגזות מניטו, ביותר מ-120 ארצות בכל העולם. מבחר המלגזות של חברת מניטו כולל סוגים רבים, ובהם: מלגזות בעלות תורן לתנאי שטח קשים, מעמיסים טלסקופיים, מלגזות תעשייתיות, מעמיסי משטחים ועוד.